UAH
Марля медична бавовняна тип - 17, щільність - 23 г / м2 в Київ від інтернет-магазина Averlend, OOO | Купити Марля медична бавовняна тип - 17, щільність - 23 г / м2 Київ (Україна) | Averlend, OOO : Allbiz
Premium Standard
Відгуків: 2
+38 (044) 490-92-85
Averlend, OOO
Марля медична бавовняна тип - 17, щільність - 23 г / м2
  • Марля медична бавовняна тип - 17, щільність - 23 г / м2

Марля медична бавовняна тип - 17, щільність - 23 г / м2

В наявності | Оптом і в роздріб
Ціна:
4.57 UAH
Опт:
  • 4 UAH - від 2 м
Країна виробник:Китай
Оплата:
Доставка:
Опис

Медична марля в рулонах, оптом і в роздріб

Марля медична тип - 17, щільність - 23 г/м2

Як відомо, марля є одним з найбільш незамінних матеріалів в лікарняній практиці, який необхідний для виготовлення серветок, бинтів, хірургічних тампонів і інших медичних виробів. Якщо ви хочете купити марлю вищої якості в великих обсягах і за прийнятною ціною, зверніться до НАМ.

Марля в рулонах оптом

Наша компанія займається поширенням медичної марлі в рулонах п'ять років. Ми продаємо марлю з міцної бавовняної тканини в точній відповідності з державними стандартами. Для відбілювання і стерилізації, марля пройшла повний технологічний цикл, від бавовняного волокна до готового матеріалу, розфасованого в рулони. Всі етапи виробництва супроводжувалися і супроводжуються застосуванням безпечних, натуральних технологій без використання будь-яких шкідливих речовин і методів, явно не дозволені відповідним законодавством. Відбілювання марлі виконується без хлорвмісних засобів, а готова продукція проходить PH-обробку стабілізованою водою для поліпшення фізико-хімічних властивостей матеріалу. На відміну від більшості колег, ми практикуємо парові методи стерилізації, що дозволяє домогтися кращих результатів і не шкодить тканині.

У нас вы можете купить марлю в рулонах оптом и в розницу, заполнив простую онлайн-форму или напрямую связавшись с представителями нашей компании. Еще одно удобство работы с нами - возможность оплаты электронными деньгами. … гарантирует безопасную транспортировку материала и оперативную доставку в любую точку столицы или области Украины. Заказав марлю у нас, вы будете приятно удивлены качеством и ценой товара. Надеемся, мы сумеем наладить долгое и продуктивное сотрудничество.

Марля медицинская (реализация с НДС 7%)

Продукция

Кол-во

м/п в рулоне

Плотность

Производитель

Цена

м/п

грн., с НДС 7 %

Марля медицинская т.17

1000

23 г/м2

Китай

  1. 57

Марля медицинская т. 20

1300

28 г/м2

Китай

  1. 56

Марля медицинская т. 24

1000

36 г/м2

Китай

  1. 60
Характеристики:
Країна виробник:Китай
Інформація актуальна: 26.11.2018
Способи доставки
Способи оплати

Детальніше

Неймовірна ціна на Марля медична бавовняна тип - 17, щільність - 23 г / м2 в Київ (Україна) від компанії Averlend, OOO.
Подібні товари